cs en de

o nás

Vážení uživatelé portálu agroserver,

Náš tým má mnohaleté zkušenosti  v oblasti obchodování a zpracování zemědelských komodit v České republice i v zahraničí. Naší snahou je přehledně a profesionálně zpřístupnit všechny zásadní informace pro ty, kteří se aktivně pohybují na "poli" českého zemědělství a AGRO obchodu.  

Je to již dávno, kdy byly ceny stabilní a pokles či nárůst se měřil na desítky Kč za týden či měsíc. Spekulativní obchody na světových burzách mohou změnit ceny i o několik stovek za hodinu. V dnešním globalizovaném světě změna ceny na burze na druhé straně polokoule do několika minut mění ceny komodit u Vás na dvoře. To vytváří velký tlak na dostatek aktuálních informací při rozhodování. Dříve rozhodoval o ceně obchodní um a logistika, dnes už více termín uzavření obchodu, neboli odhad vývoje cen v čase. To, co dnes bylo výhodné, zítra může být špatný obchod. Na našem portálu Vám přehledně poskytujeme mnoho důležitých informací pro Vaše každodenní rozhodování.

Začíná být také velmi náročné zpracovávat informace od mnoha různých obchodních společností, kteří Vás zásobují přes SMS-ky či emaily desítkami nabídek či poptávek v různých měnách, paritách, s různými příplatkami a srážkami, mnohdy i v různých jazycích. Řada těchto nabídek má platnost jen několik hodin a jejich zpracování trvá mnoho času a vyžaduje velké úsilí. Naši snahou je poskytnou vám tyto informace na jednom místě, vždy aktuální, přehledné a v jednotné formě. Obchodníkům tu zase dáváme možnost konkurovat s nabídkou i u těch zákazníků, ke kterým by se jinak k nedostali. Věříme, že díky nám budete mít dostatek relevantních informací t tomu, aby jste mohli učinit v danou chvíli ten nejlepší obchod.

Doufáme, že jste s našim portálem spokojeni a rádi přivítáme Vaše podněty na zlepšení našich služeb.

Děkujeme za Váš zájem.

Ing. Štěpán Pojer
manažer portáluV případe jakýchkoliv dotazů je tu pro Vás:


  
    Ing. Štěpán Pojer
    manager portálu
    tel: +420 773 699 363
    e-mail: info@agroserver.cz
   
    Bc. Eva Bruzlová (Šindelková)
   
správa a obchodní zastoupení
    tel: +420 773 699 312
    e-mail: info@agroserver.cz


                     
                  


Máte-li zájem o umístění reklamy na našich stránkách nebo v reportech, rádi vytvoříme konkrétní cenovou nabídku.
Kontaktujte nás na tel: +420 773 699 312 naktujte na: info@agroserver.cz